Opleiding & Vorming - Sensibilisatie
MAATREGELEN OMTRENT COVID-19
- Voel je je ziek, kom dan niet naar de opleiding. Blijf thuis en neem contact op met je werkgever. En meld je afwezigheid aan ons.
- Tracht circulatie doorheen het gebouw te beperken en respecteer de onderlinge afstand. Op de grond werden markeringen aangebracht die daarbij moeten helpen.
- Het leslokaal wordt continu verlucht, ramen en deuren blijven openstaan. Er is een CO2 meter aanwezig.
Indien de COVID-19 maatregelen wijzigen zullen we jullie daarvan op de hoogte brengen.
Voor verdere vragen kan u altijd contact opnemen via 09 218 94 01 of vto.npz.genteeklo@palliatieve.org
Algemeen
Om de palliatieve zorgcultuur in onze regio verder uit te dragen, ook naar het grote publiek toe, organiseren wij sensibilisatie activiteiten rond het thema "Palliatieve zorg".
Doelstellingen
Doelstelling van deze activiteiten is informatie te geven rond palliatieve zorg en beslissingen bij het levenseinde en op een interactieve manier aan te zetten tot discussie en gedachtenwisseling.
Doelgroep
Burgers
Organisatie
U kan een sensibilisatie activiteit plannen voor uw organisatie of een bepaalde doelgroep.
Indien het tot een samenwerking komt dan wordt een samenwerkingsovereenkomst opgesteld.
De organiserende instelling/organisatie voorziet in: lokaal, didactisch materiaal, bekendmaking in de instelling, samenstelling van de groep conform de afspraken.
Tijdstip en duur: datum en uur van de sensibilisatie worden bepaald in overleg.
Groepsgrootte: wordt bepaald in overleg
Kostprijs: algemene richtprijs 100,00 euro, incl. verplaatsingsonkosten