Opleiding & Vorming - Intervisie 2025
Indien je je inschrijft voor een opleiding die niet in aanmerking komt voor VOV of KMO-P (zoals een trainingsmoment), vink dan steeds "nee" aan bij de vraag of je wenst gebruik te maken van VOV of KMO-P.
Anders zal je inschrijving niet verzonden worden.
Voor verdere vragen kan u altijd contact opnemen via 09 218 94 01 of vto.npz.genteeklo@palliatieve.org
Algemeen
Intervisie is een werkvorm waarin men leert door het verhelderen van concrete praktijksituaties en werkproblemen.
De personen die de palliatieve zorg trekken in een instelling hebben soms een gevoel van "alleen-zijn". Intervisie is een manier om deze mensen vanuit verschillende instellingen met elkaar in contact te brengen.
Door de onderlinge uitwisseling en de bespreking van diverse problematieken leert men niet alleen over het eigen functioneren maar ook uit de visie en ervaringen van de anderen, waardoor de palliatieve zorg in de eigen instelling een elan kan krijgen.
Doelstellingen
Met intervisie beoogt men:
- Het eigen functioneren in de werksituatie te optimaliseren
- Het reflecteren op het eigen functioneren te bevorderen
- Te leren omgaan met diverse probleemsituaties
Intervisor:
Marian Staelens, palliatief verpleegkundige en docent Palliatieve Zorg Gent-Eeklo
Doelgroep
De intervisiegroepen staan open voor alle professionelen die het mandaat hebben de palliatieve zorg in de eigen instelling uit te bouwen.
Organisatie
Plaats, tijdstip en duur
De sessies gaan door in de lokalen van het Netwerk Palliatieve Zorg Gent-Eeklo - Hendrik Consciencelaan 73 - 9950 Lievegem
De intervisie gaat steeds door in de namiddag van 13u30 tot 16u30
Data:
- MA 31/03/2025
- MA 12/05/2025
- MA 23/06/2025
- MA 22/09/2025
- MA 17/11/2025
Aantal deelnemers
De groep wordt beperkt tot maximum 10 personen per groep.
Inschrijving
Voor 5 sessies wordt € 275,00 per deelnemer gevraagd.